V našej ponuke máme lodné kontajnery, ktoré predstavujú optimálne riešenie pre rôzne potreby – od skladovania tovarov a ich prepravu až po špecifické funkcie ako základ obytných alebo komerčných objektov. S ich pevnou oceľovou konštrukciou sú navrhnuté tak, aby odolávali vysokému zaťaženiu, častým manipuláciám a premiestňovaniu, čím zabezpečujú dlhú životnosť a spoľahlivosť. Ich konštrukcia je špeciálne navrhnutá s dôrazom na odolnosť voči nepriaznivým poveternostným vplyvom, čím sa stanú ideálnym riešením pre rôzne klimatické podmienky.

Ponúkame aj príslušenstvo k lodným kontajnerom, náhradné diely a kotviace prvky v eshope.

Lodné kontajnery nie sú len praktickými riešeniami, ale aj spoľahlivými strážcami vášho majetku v každom prostredí. Na zvýšenie úrovne zabezpečenia využite náš security box, ktorý zvýši úroveň ochrany vášho majetku.

Zabezpečujeme dôkladné overenie technického stavu všetkých kontajnerov v našej ponuke. Ich aktuálny stav môže závisieť od ich veku a predchádzajúceho využitia, avšak garantujeme, že všetky kontajnery sú suché, vodotesné a disponujú funkčným uzamykaním. Získajte spoľahlivé a odolné riešenie pre vaše špecifické potreby so lodnými kontajnermi od nás.

Modifikácie kontajnerov

Zákazníkom poskytujeme úpravu lodných kontajnerov podľa ich požiadaviek.

  • Rozdelenie kontajnera na požadovaný rozmer
  • Zateplenie interiéru striekanou penou
  • Montáž okien, dverí, interiérových priečok
  • Zabezpečenie okien a dverí mrežami alebo okenicami
  • Renovácie náterov kontajnerov v akejkoľvek farbe RAL
  • Opravy poškodených častí a súčastí lodných kontajnerov (steny, dvere, strecha, podlahy), možnosť opravy na mieste pojazdnou dielňou

Bezpečnosť

Security box

Zámok na lodné kontajnery  slúži ako robustné bezpečnostné opatrenie, ktoré chráni obsah lodného kontajnera pred krádežou alebo neoprávneným prístupom. Ide o masívnu kovovú schránku, ktorá je vyrobená na dvere kontajnera, efektívne zakrývajúca zámok a brániaca jeho manipulácii alebo odrezaniu. Zámok na kontajner predstavuje dodatočnú vrstvu bezpečnosti, čo výrazne komplikuje úlohu zlodejom, ktorí by sa snažili dostať do kontajnera a jeho obsahu.

Hodí sa pre lodné kontajnery dĺžok: 8′, 9′, 10′, 20′, 40′, 45′, 48′ a 53′.

Súprava obsahuje všetok materiál potrebný k montáži. Zadná podložka slúži ako šablóna pre montáž.

Vetranie

Vetracie mriežky

Vetracia mriežky sú určené na zlepšenie cirkulácie vzduchu v lodných kontajneroch. Takéto dodatočné vetranie kontajnerov má za následok zníženie rozdielu vlhkosti a teploty vo vnútri kontajneru voči vonkajšiemu prostrediu. Vetracie mriežky sú navrhnuté tak aby bolo možné ich inštalovať kdekoľvek na bočných stenách, čele a dverách lodného kontajnera od podlahy až po strop.

Vetracie mriežky sú dodávané v sade minimálne dvoch kusov spolu s nitmi na ich inštaláciu. Návod na inštaláciu nájdete tu:odkaz. Pre zabezpečenie dostatočnej výmeny vzduchu odporúčame na 20 stopový kontajner použiť minimálne 4 vetracie mriežky. Na 40 stopový kontajner odporúčame použiť minimálne 6 vetracích mriežok. Pre správnu funkciu je potrebné inštalovať polovicu vo vrchnej časti stien a druhú v spodnej časti.

Náhradné diely

Ponúkame náhradné diely na kontajnery, ktoré nájdete v eshope.

Kotviace prvky

Mostná spojka

Mostné spojky sú navrhnuté tak aby umožňovali spojenie dvoch kontajnerov cez ich rohové prvky a to v horizontálnom aj vertikálnom smere, čiže sa dajú použiť na fixáciu kontajnerov proti pádu v prípade zlých poveternostných podmienok.

Poisťovací trn

Navrhnuté na zaistenie a fixáciu lodných kontajnerov pohromade pri stohovaní.
Zabraňuje pohybu alebo pádu stohovaných kontajnerov
Ošetrené galvanizovanou povrchovou úpravou otočné zámky vydržia dlhú dobu v najprísnejších podmienkach.
Na fixáciu jedného kontajnera je potrebné použiť minimálne 2 spojky.